Opinie o Nas BIOKAP NUTRICOLOR Szampon odbudowujący 200 ml

Kategorie

BIOKAP NUTRICOLOR Szampon odbudowujący 200 ml

Dostępność:
Jest na Pokornej 2 Jest na Pokornej 2
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Opakowanie: 200 ml
Rodzaj:
EAN: 8030243005144
Data ważności: 2024.09.24
szt.
35,66 zł

BIOKAP NUTRICOLOR Szampon odbudowujący /200 ml do włosów farbowanych i po trwałej ondulacji.
Odbudowuje strukturę włosów uszkodzonych procesem dekoloryzacji lub trwałą ondulacją. Ponadto przedłuża efekt koloryzacji. Nadaje się również do włosów delikatnych i cienkich sprawiając, że stają się mocniejsze i zarazem łatwe do rozczesania.

Szampon odbudowujący BIOKAP Nutricolor pozbawiony jest najbardziej drażniących substancji chemicznych tj. nikiel, parabeny, mieszanki aromatyczne MX-25, SLS.
Zawiera natomiast olejki eteryczne z rozmarynu i eukaliptusa oraz naturalny filtr UV. Odbudowuje strukturę włosów uszkodzonych procesem dekoloryzacji lub trwałą ondulacją. Ponadto jego zadaniem jest przedłużać efekt koloryzacji. Nadaje się również do włosów delikatnych i cienkich sprawiając, że stają się mocniejsze i zarazem łatwe do rozczesania.

Sposób użycia:
Nanieść na mokre włosy, delikatnie wmasować na całej długości włosów. Spłukać i czynność powtórzyć.

Składniki:
Zawiera olejki eteryczne z eukaliptusa i rozmarynu oraz wyciąg z wierzby, dzięki czemu odbudowuje strukturę włosa i przedłużają efekt koloryzacji. Nie zawierają Niklu, Parabenów, Mieszanki Aromatycznej MX-25 ani Laurylosiarczanu Sodu.


Informacje dodatkowe:

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Płatności